Letní skautský příměstský tábor Postřelmov 2020

OLYMPIJSKÉ HRY

Milí rodiče,

tento rok jsme pro Vaše děti navštěvující 1. stupeň ZŠ připravili v termínu 3. – 7. 8. 2020 příměstský tábor na téma Olympijské hry.

Chceme děti namotivovat k aktivnímu životnímu stylu, umožnit jim vhled do jiných sportů, než které jsou u nás běžné a podpořit v nich přirozenou soutěživost v duchu fair-play.

Táborový program bude zaměřený na všestranný pohybový rozvoj účastníků včetně seznámení s netradičními sporty (př. lukostřelba, badminton, rafty, apod.), s celodenním výletem a poznáváním blízkého okolí.

Každý den bude zajištěn teplý oběd, dopolední a odpolední svačina a celodenní pitný režim.

Kapacita tábora je omezena na 30 účastníků.

Přihlášky spolu s potřebnými potvrzeními můžete odevzdávat nejpozději do 30.06.2020 na adresu:

• Zdenka Rýznarová, Nová 392, 789 69 Postřelmov

(tel. 604 936 531)

Platba se provádí v hotovosti při odevzdání přihlášky nejpozději do 30.06.2020. V případě požadavku na fakturu nutná domluva na výše uvedeném kontaktu.

Podrobnější informace budou přihlášeným účastníkům zaslány na e-mail v průběhu měsíce července.

Přihlášky a potřebné dokumenty jsou k dispozici ke stažení zde:

Přihláška_nepobytový_tabor_2020

Čestné prohlášení zdrav.stav

Vnitřní řád nepobytového tábora_Postřelmov

VZOR-potvrzeni-o-postaveni-podporene-osoby-na-trhu-prace_povinná příloha k příhlášce

VZOR-zadosti-o-potvrzeni-z-cssz

VZOR-zadosti-o-potvrzeni-z-cssz_TISKOVÁ VERZE

Nejdůležitější informace v kostce:

• Termín tábora: 03 – 07. 08. 2020
  • Místo konání: Postřelmov
  • Příchod dětí ke KD v Postřelmově v  8:00, vyzvednutí dětí v 16:00 tamtéž
  • Cena tábora: 1.300 Kč/účastníka
  • Přihláška a platba nejpozději do 30.06.2020
  • Účastníci: děti navštěvující 1. stupeň ZŠ (v roce 2020 absolvovali první či pátou třídu ZŠ)
  • Přednostně budou přijímány děti zaměstnaných rodičů. V případě, že počet zájemců převýší kapacitu turnusu, o přijetí rozhoduje datum platby.
  • V případě volné kapacity mohou být přijaty i děti nezaměstnaných rodičů. V případě převisu přihlášek rozhoduje datum podání přihlášky.
  • V případě nenaplnění kapacity turnusu – minimálně 15 dětí, bude turnus zrušen.
  • Dopravu dětí na nepobytový tábor si rodiče zajišťují sami.